Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, apró kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Zsolnay-porcelan-Labdas-Ocsi-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m13-cm-tervezC5~II2502670
2502670
11198
405
Leírás: Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül
: pelikán_kristóf