Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2506611
10740
406
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Erotikus ex libris Balogh Rudolf. Rézkarc, papír, jelzett, 12×10 cm 2506429
10741
406
Ex libris - small-graphics
Alfred Soder (1880-1957): Erotikus ex libris Reich Péter Cornel Színes rézkarc, papír, jelzett 11,5×8 cm 2507320
10742
406
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Rakovszky Iván Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton 13x12 cm 2452849
10743
406
Ex libris - small-graphics
M. Kiss József (1936-1999): Ex libris Müller Róbert. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Az Első Balatoni Kisgrafikai Biennálé 1971 mappából. 8,5x5,5 cm 2467650
10744
406
Ex libris - small-graphics
3 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + Veress Pál (1920-1999): Deák Éva könyve. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. 5,5x4 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 6,5x5 cm 2414203
10745
406
Ex libris - small-graphics
Fülöp Ilona (?-): Fatörzs. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/100), 12×8,5 cm 2414982
10746
406
3200
Ex libris - small-graphics
Molnár Iscsu István (1947- ): 3 db különféle kiállítási meghívó. Rézkarc, papír, jelzett. 2 db számozott: 132/150 és 39/100. 7×11,5 és 9x16,5 cm közötti méretekben. 2414171
10747
406
Ex libris - small-graphics
Stefanovits Péter (1947-): Karácsonyi üdvözlőlap, 1989. Rézkarc, papír, jelzett, autográf sorokkal. 14,5×9 cm 2467403
10748
406
Ex libris - small-graphics
Kopasz Márta (1911-2011): Sárkányölő Szent György. (Kopasz Márta kiállítása). Linómetszet, papír, jelzett. 13x9 cm 2511561
10749
406
50000
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): 28 db erotikus exlibris Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton Kartonra kasírozva. 2507579
10750
406
Ex libris - small-graphics
Ex libris tétel 6 db (Alexandra von Hellberg, Edmund Peter, ) , benne egy erotikus rézkarccal 2506379
10751
406
Ex libris - small-graphics
10 db különféle technikájú jelzett nagyrészt magyar ex libris / 10 Hungarian ex libris bookplates. Different technique Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft