Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10377.
Jelzés nélkül, feltehetően XVIII. sz. itáliai festő alkotása: Jézus. Olaj, vászon, hátoldalán Szépművészeti Múzeum 810/85 sz. bírálati címkéjével. 68x55 cm. Dekoratív, javított fa keretben.
10379.
SR jelzéssel: Kisfiú portréja, 1899. Ceruza, papír. Kétoldalas mű, hátoldalán tus alaktanulmány. Proveniencia: Kézdi-Kovács László fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében, majd hagyatékában. 15×21 cm
10381.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő alkotása: Csendélet porcelán jegesmedvével. Olaj, vászon. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 45×36 cm
10383.
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar népművész alkotása: Társaság. Halina kép, kartonon. Foltos, kissé sérült. Korabeli üvegezett, kopott fa keretben. 75x100 cm
10385.
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női akt, 1970 (kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt vázlat). Olaj, farost. 50x35 cm