10377.
406. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
70 000 Ft
181,35 EUR, 200,00 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XVIII. sz. itáliai festő alkotása: Jézus. Olaj, vászon, hátoldalán Szépművészeti Múzeum 810/85 sz. bírálati címkéjével. 68x55 cm. Dekoratív, javított fa keretben.