10460.
406. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
K Mariska jelzéssel, Szegő Gizi rajza után: Magaslesen (vadász karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×21 cm