10620.
406. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
9 000 Ft
9
Olvashatatlan (CK?) jelzéssel: Kodály Zoltán portréja, 1928. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Foltos, sérült. Dekoratív, sérült régi fa keretben, hátoldalán Schwarz Vilmos Hold u., Bp. keretező régi bélyegzőjével. 49,5x35 cm