46 000 Ft
20
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Női fejtanulmány, 1897. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Alsó felében törésnyommal. Vakkeret nélkül. 42,5x27,5 cm