Lenkey Zoltán (1936-1983): Bartók: A kékszakállú herceg váta. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 29x19 cm.
Lorberer Anna (1913-?), dolgozott Nagybányán az 1940-es évek elején: Piaci árusok. Olaj, vászon, jelzett, javított. Apró felületi sérüléssel. 80×100 cm
Lux Antal (1935-): Terminus XII. (december), 1982. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '82). Számozott (17/25). 37,5x26,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás. / Antal Lux (1935-): Terminus XII. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '82), numbered (17/25). 37,5x26,5 cm.
M. Kiss József (1936-1999): történelmi alakok: Mikszáth Kálmán, Kós Károly, Ady Endre, József Attila, Illyés Gyula, Veres Péter, Móricz Zsigmond, Radnóti Miklós, Juhász Ferenc 9 db Linómetszet, papír, jelzettek 14x11 cm