Szabó László (1943-1993): Virágcsokor. Rézmetszet, papír, jelzett, lap alján Képzőművészeti Alap bélyegzőjével, lap alsó sarkaiban törésnyommal, 25×18 cm
Szász Endre (1926-2003): Portré. Olaj, farostlemez, jelzett. Proveniencia: Előző tulajdonos vásárlása közvetlen Szász Endrétől. 50x50 cm. Dekoratív fa keretben.
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Firenze - Ponte Vecchio. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lapszéli foltokkal és gyűrődésekkel, 21×33,5 cm
Székely Kálmán (1944-): Mikrokozmosz. Ofszet, papír, jelzett, számozott (200/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm