Philippe Mercier (1689-1760) után metszette Augustin Legrand: Le repos de travaux, 1780-1800 körül. Színezett rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, foltos, körbevágva. 40,5x32 cm.
cca 1700 Római katonák fát vágnak. Fametszet, papír, jelzés nélkül, sérülésekkel, részben javított, papírra kasírozva, 18,5×12,5 cm / Roman soldiers, woodcut on paper, damaged, partially repaired
Josef Friedrich August Darbes (1747-1810) festménye után: Leonhard Euler portréja, 1900 körül. Fotógravűr, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé foltos, 18x14 cm
Christian Albrecht Jensen (1792-1870) festménye után: Carl Friedrich Gauß portréja, 1900 körül. Fotógravűr, papír, jelzett a metszeten, lap alja kissé foltos, lapszéli kisebb szakadásokkal. 18,5x14,5 cm
Claude Lorrain (1600-1682) festménye után, Gustave Greux (1838-1919) metszése: Táj antik romokkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, sérült fa keretben, 16×22 cm