1916 Kriegsbilder Ausstellung. Werke von Mitgliedern des K.K. österreichischen & ungarischen Kriegspressquartiers & Kriegsbilder des Polnischen Hilfskorps. Kunstsalon Ferd. Wyss. Basel Stadtkasino Oktober 1916 / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military exhibition in Basel (Switzerland) (EB)
In diesem Zeichen werden wir siegen! / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Central Powers propaganda with flags. B.K.W.I. 262-3. s: Erwin Granner (EK)
Fölszárítom az özvegyek és árvák könnyeit! A m. kir. honvédelmi minisztérium hadsegélyező hivatala kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, support fund (b)
1915 Büszke vagyok magyarjaimra! A m. kir. honvédelmi minisztérium hadsegélyező hivatala kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, patriotic propaganda, support fund (felületi sérülés / surface damage)
Ne bántsd a szent koronát! A m. kir. honvédelmi minisztérium hadsegélyező hivatala kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, patriotic propaganda, support fund s: Geiger R. (kopott sarkak / worn corners)
1917 Kozákhalál Máramarosban. A M. kir. honvédelmi minisztérium hadsegélyező hivatala kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, support fund s: Juszkó (EK)