1 000 Ft
1927 Kereskedők zsebkönyve. 1927. Szerk.: Kemény Dezső, Vetlényi Zoltán. III. évf. Bp., 1927., (Weiss L. és F.), 4+352+2 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal.