1 800 Ft
A XVI. Nemzetközi Orvosi Kongresszus díszalbuma. Bp., 1909, Petőfi Irodalmi és Nyomdai Vállalat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Magyar, francia, német és angol nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, sérült címlappal, intézményi bélyegzőkkel.