1 000 Ft
Az okos sorsjátékos, vagy annak megmutatása. Útmutatás hogyan lehet [...] a lottójátékban [...] szerencsét találni. Bp., én., Dinasztia Kiadó-ház Rt. Kiadói kartonált papírkötés. Az 1847. évi kiadás reprintje. + Schmidtné Dr. Holló Erzsébet: Babonások, kártyavetők, kézikönyve. Bp., 1988, LSI. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.