2 000 Ft
22
Benedek Elek: Édes Anyaföldem! I-II. köt. Egy nép s egy ember története. Bp.,1920., Pantheon,(Bp., Globus-ny.),271+1; 277+3 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítókkal, a 64-65. oldalak között sérült kötéssel.