8 000 Ft
Bilder-Atlas. Ikonographische Encyklopädie der Wissenschaften und Künste. Ein Ergänzungswerk zu jedem Conversations-Lexikon. Erster Band: Mathematik - Physik - Astronomie - Erdkunde. Bearbeitet von Karl Gustav von Bernek, Ferdinand Bischoff, et allii. Leipzig,é.n. (cca 1870),F. A. Brockhaus, 5 t +10 t.+12 t.+16 t. (Összesen 43 (fametszetű, acélmetszetű és litografált táblák) t.) Zweite vollständing umgearbeitete Auflage. Hiánytalan táblákkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett haránt-alakú egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, névbélyegzővel.