10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
[Carl Gottlob Cramer (1758-1817) - Csery Péter (1778-1830)]: Antal, vagy egy szegény falutasnak a maga sorsával való megelégedésére. Szabadon fordította: Cseri Péter. Csery Péter író, a helytartótanács jegyzője, Carl Gottlob Cramer a korban népszerű haramia- és lovagregényíró művét dolgozta át. Kolosváratt, 1833., Burián Pál könyvtárosnál, 167 p. Második kiadás. Korabeli kopott félvászon-kötés, foltos.