1 200 Ft
Dickens Károly: Copperfield Dávid ifjúsága. A magyar ifjúság számára angolból átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., é.n., Komjádi Könyvkiadóvállalat, 174+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel, kissé foltos, kopott borítóval.