3 000 Ft
Galamb Ödön: Makói évek. Függelék. József Attila válogatott, kiadatlan versei (Radnóti Miklós jegyzetével). József Attila élete nyomában I. Bp., 1941, Cserépfalvi, 173 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér fotókkal, facsimile kézirattal. A fedőlapot Gábor Pál tervezte. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott, illusztrált kiadói papírborítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.