2 000 Ft
Halász Dezső: Ujabb költeményei I. 1859-1882. Bp., 1882, Légrády Testvérek Bizománya, 348 p. Korabeli dombornyomott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT pédány.