1 200 Ft
Harminc év. 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták: a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Szerk.: Gara József. Bp., [1907], Wodianer F. és Fiai. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal.