1 200 Ft
Ifj. Gaál Mózes: Fata Morgana. Öt elbeszélés. Modern Könyvtár 526-529. sz. Bp., (1920), Modern Könyvtár, 103+1 p. A borító Kónya Sándor munkája. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kissé sérült borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány lap kijár.