3 000 Ft
9
Jósika Miklós: A két barát. Történelmi regény. I. kötet. Jósika összes munkái. Pest, 1869, Heckenast Gusztáv, 208 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.