3 000 Ft
Jósika Miklós: Egy néger szabadságharcos. Mügge Tivadar után. IV. kötet. Jósika összes munkái. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 188+7 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.