1 000 Ft
Lakatos László: Panoptikum. Nagyharang Ujságirók Könyvtára 4. sz. Bp., (1912), Nagyharang, 126+2 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány felvágatlan lappal.