17366.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 400 Ft
Spiritisztikai trükkök könyve. Willmann, Harms, Zöllner, Cumberland stb. nyomán. Bp.,én., Tolnai, 3-130 p. Kiadói kopott, foltos papÃrkötés, sérült, kissé hiányos gerinccel, hiányzó cÃmlappal.