2 400 Ft
Verne Gyula: A franczia zászló. Ford.: Gaal Mózes. Verne Gyula összes munkái. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 224 p. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kopott, foltos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. Intézményi bélyegzőkkel, tulajdonosi bejegyzéssel.