1 800 Ft
Verne Gyula: Cascabel Caesar. Ford.: Huszár Imre. Bp.,1901, Franklin, 480 p. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott,illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kissé sérült, kissé deformált gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, magánkönyvtári példány, kissé foltos lapokkal, egy kijáró lappal, a címlap szélein kis szakadásokkal.