17308.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 800 Ft
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Ford.: György Aladár és Illésy Piroska. Bp.,1909, Franklin, 479 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott,illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, kopott borÃtóval, kopott, kissé deformált gerinccel.