3 800 Ft
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,1907, Franklin, 328 p. Negyedik, egyedül jogosított képes kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott,illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kissé laza kötéssel, kissé foltos lapokkal, magánkönyvtári példány, ex libris bélyegzéssel.