17297.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
5 000 Ft
Verne Gyula:A Grant Kapitány gyermekei. FordÃtotta Vértesi Arnold. Budapest, 1916, Franklin-Társulat. Hetedikkiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal,ragasztott kötés, elÅ‘zéklap nélkül