Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 322

Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Ford.: György Aladár és Illésy Piroska. Bp.,1909, Franklin, 479 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott,illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kopott, kissé deformált gerinccel.
17308.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Verne Gyula: Hatteras kapitány kalandjai. I. Az angolok az Északi Sarkon. II. A jégsivatag. Bp.,1899, Franklin, 479 p. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott,illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kopott, kissé deformált gerinccel, egy kijáró lappal, magánkönyvtári példány, ex libris bélyegzéssel.
17309.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Ford.: György Aladár. Számos képpel. Bp.,[1896], Franklin, 261 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott,illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17310.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,1907, Franklin, 328 p. Negyedik, egyedül jogosított képes kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott,illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kissé laza kötéssel, kissé foltos lapokkal, magánkönyvtári példány, ex libris bélyegzéssel.
17311.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

Verne Gyula: A franczia zászló. Ford.: Gaal Mózes. Verne Gyula összes munkái. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 224 p. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kopott, foltos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. Intézményi bélyegzőkkel, tulajdonosi bejegyzéssel.
17312.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Gyarmath B. János: Siratlak, Erdély... (Versek) 1925-1926. Dedikált, sorszámozott. Zalaegerszeg, Szerzői. Kiadói papírkötésben, sérült
17313.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
29

Kálmán Sámuel: A magyar fabula története. Bp., é.n. Fried és Krakauer. Kiadói papírkötésben
17314.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Arion lantján. 2500 év európa költészetéből. Fordította Kolos Marcell. (München), (1944), Veritás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
17315.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Walter Emil: Megbuktam az érettségin. Regényes korrajz. Kaposvár, 1937.,(Sebők György-ny.), 76 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel. A szerző által aláírt példány.
17316.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Az okos sorsjátékos, vagy annak megmutatása. Útmutatás hogyan lehet [...] a lottójátékban [...] szerencsét találni. Bp., én., Dinasztia Kiadó-ház Rt. Kiadói kartonált papírkötés. Az 1847. évi kiadás reprintje. + Schmidtné Dr. Holló Erzsébet: Babonások, kártyavetők, kézikönyve. Bp., 1988, LSI. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17317.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Hans Heinz Ewers: Lidérc. Ford.: Hervay Frigyes. Hans Heinz Ewers összes művei I. Bp., 1924, Nova, 199 p. A borító Galambos Margit munkája. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
17318.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Forester, C. S.: Lord Hornblower. Ford.: Pártos László. Bp., 1947, Nova, 208 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
17319.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft