16635.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
Buday, George: The History of the Christmas Card. London, 1954, Rockliff, XXIII+304 p + 39 t. Szövegközi illusztrációkkal, fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a kihajtható tábla kissé sérült, egyébként jó állapotban.