16682.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
Passuth Krisztina: Kovács Tamás László szobrász- és grafikusművész. Fekete, vörös, fehér. Bp., 2009, KTTK családi könyvek, 99+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón minimális kopással, egyébként jó állapotban. Megjelent 444 kézzel sorszámozott példányban, ebből a 275. számozott példány. Kovács Tamás László (1964- ) szobrász, grafikus által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.