17227.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 800 Ft
Alphonse Daudet: Aventures Prodigieuses de Tartarin de Tarascon. Paris, 1887., E. Dentu. Francia nyelven. Szövegközti és szÃnes képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, foltos lapokkal, egy-két illusztrációt kiszÃneztek.