17225.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
M. L. Enduran: Le Robinson du Jour de l'an. Étrennes pour les Enfants. Limoges, 1860., Ardant Fréres, 48 p.+ 4 (színezett litográfia) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.