1 200 Ft
9
Magyar magánjog. Kötelmi jog különös része. Szerk.: Dr. Szladits Károly. Bp., 1942.,Grill Károly, VIII+963 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, rossz állapotban.