17237.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
5 000 Ft
10
Benedek Elek: Csudalámpa a világ legszebb meséi. 1. Piros Mesekönyv. H. J. Ford és más művészek rajzaival. Bp., 1912., Athenaeum, 319+1 p. Első kiadás. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés,a borítón kopás- és folt nyomokkal, laza kötéssel, kijáró lapokkal, kiadói kopott kartontokban. Ritka!