17244.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 400 Ft
Deutsches Knabenbuch. Ein Jahrbuch der Unterhaltung, Belehrung, und Beschäftigung für unsere Knaben. 17. Mit Zahlreichen Text und Fearbenbildern. Stuttgart,én.,K. Thienemanns Verlag. Szövegközti fekete-fehér és színes, valamint színes egészoldalas képtáblákkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.