Dr. Nagy Géza: Az Aljechin-Euwe revansmérkőzés játszmái. Különlenyomat a Magyar Sakkvilág 1938 január-februári számából. (Bp.), 1938, Magyar Sakkvilág, 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos, szétvált borítóval, hiányos gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Nemzeti mesterverseny 1932. 75 válogatott játszma. Magyar Sakkvilág Könyvtára III. kötet. A mesterek közreműködésével összeállította: Chalupetzky Ferenc. Kecskemét, [1932], Magyar Sakkvilág (Első Kecskeméti Hirlapkiadó- és Nyomda), 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott, foltos borítóval.
Stankovits Szilárd: A testgyakorlás kézikönyve elemi és polgári iskolák számára. Tanítók és szülők számára. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1913, Rózsavölgyi, XIV+256 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.
1953 Büszkeségünk a Népstadion. A megnyitó ünnepség műsora. Bp., 1953., Vörös Csillag-ny., 24+6 p. Benne fekete-fehér fotókkal, közte a lapátoló Puskás és Kocsis fotójával a Népstadion építésénél.