15593.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Stankovits Szilárd: A testgyakorlás kézikönyve elemi és polgári iskolák számára. Tanítók és szülők számára. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1913, Rózsavölgyi, XIV+256 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.