17115.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Zámolyi Varga Mihály: A házi nevelés példákban előadva. Szülők, nevelők s különösen község népkönyvtárak számára. A lélek művelése. Bp., 1882.,Franklin, X+2+579 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, az utolsó előtti lap javított, az utolsó előtti lap kissé sérült.