800 Ft
David, Ludwig: Fényképészeti útmutató 112 ábrával és 32 képmelléklettel. Kassa, 1931, Athenaeum,221 p.+32 t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, egy táblán szakadás, egy-egy táblán sérülésnyom, körbevágott.