17094.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
40
Lovassy Sándor: Magyarország gerinces állatai és gazdasági vonatkozásaik. Zoológusok, mezőgazdák, erdészek, kertészek, állattenyésztők, halászok, vadászok és állatkedvelők használatára. Bp., 1927, Kir. M.Természettudományi Társulat. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.