6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Magyar Nemzetségi Zsebkönyv II. rész: Nemes családok. I. kötet. Bp., 1905, Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság, VIII+664 p.+ 11 (színes táblák) t. Unicus, több kötete nem jelent meg! Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, tulajdonosi bejegyzéssel a címlapon.