Az ezeréves Magyarország. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 1200 p. + 1 t. (kihajtható, színes melléklet 2 db térképpel). Első kiadás. Számos szövegközi fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel.
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Dobszay Tamás et al.: Tisztelt ház! A magyar országgyűlések története 1848-1998. Bp., 1998, Puskás Tivadar Távközlési Technikum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kiadói papír védőborítóban.
Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2001. Port of Isis. Alexandriai magyar ásatások. Dedikált! Budapest , 2001, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre, p. Kiadói kartonált papír kötés papír védőborítóval. Számos fotóval. Új állapotban.