Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egész oldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
Helyünk Európában. Nézetek és koncepciók a 20. századi Magyarországon. I-II. kötet. Válogatta és szerkesztette: Ring Éva. A bevezető tanulmányt írta: Berend T. Iván. Bp, 1986, Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Csicsery-Rónay István: Magyarország a második világháborúban. Csillagos órák, sorsfordító magyarok VI-VII. Bp., 2001, Occidental Press. Ex librisszel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dr. Máday Béla (összeáll.): Merjünk magyarok lenni! Gróf Teleki Pál gondolatai. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.