Amadé, Thierry: Attila-mondák. Ford.: Szabó Károly. A magyar múlt eltitkolt évezredei IX. H.n., 2003, Anahita-Ninti Bt. Kiadói papírkötés. Az 1864. évi kiadás reprintje.
Magyarország története a honfoglalástól 1849-ig. Bp.,1968., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel egy jegyzetlapon.
Horthy Miklós. Bp., é.n., Nemzetek Európája. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Az 1940. évi Stádium kiadás reprintje. Megjelent 1000 példányban. + Radics Géza et al.: Nemzeti jelképeink és magyarságismeretünk alkotóelemei. H.n., 2009, Szabad Magyar Református Egyház (Chicago). Fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói papírkötés.
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Werbőczi István. Zrínyi Miklós, a szigetvári hős.Tinódi Lantos Sebestyén. Balassa Bálint. Báthory István. Számos képpel. Bp., 1906., Athenaeum, 2+135 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.