15112.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
1907 A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára. Szerk.: Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1907., Pesti Könyvnyomda Rt., 3 sztl. lev.+III-IV+1541 p. +21 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, a tábláknál laza kötéssel, az elejéről 5 kijáró és szakadozott lappal (közte címlap.)