15003.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
Dr. Havass Rezső: Dalmácia. Bp.,[1906],Divald Károly, (Stephaneum Nyomda Rt.), 130 p.+20 t.+ 1 t. (Divald K. fényképnyomatai, ebből 8 színezett, 1 térk., színezett). Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón./Havass,Rezső: Dalmatia. Bp., 1906, Károly Divald. Gilt, and painted linen-binding, with little bit worn cover.